• Зв'язатися з нами Ви можете

  Далі
 • Інформацію про нашу олію Ви можете побачити

  Далі
 • Про нашу компанію Ви можете побачити

  Далі

Олійка Українська - відмінна маска для обличчя з соняшникової олії

Олійка Українська - відмінна маска для обличчя з соняшникової олії

Всі ми стикаємося з проблемою пересихання шкіри обличчя, рук і тіла. Ця проблема веде до швидкого старіння шкіри, раннім і глибоким зморшкам, а також до алергічних висипань. Що ж робити, якщо шкіра пересихає, а то і травмується через зайву сухість?

Першим і найпоширенішим варіантом є покупка всіх відомих зволожуючих кремів. Вони дуже часто дорогі, та й підібрати відповідний саме Вам крем іноді буває тяжко.

Здавна існувало вирішення даної проблеми, чому ж не скористатися ним зараз? Відмінний засіб від сухості шкіри є у кожної господині на кухні. Звичайна соняшникова олія може стати відмінним зволожуючим кремом або маскою.

До складу соняшникової олії входять вітаміни A, B і E. Як відомо, вітамін E є просто панацеєю від старіння шкіри, а у соняшниковій олії його набагато більше навіть ніж у популярній оливковій олії.

Ми розповімо Вам про найбільш популярні та дієві рецепти масок для обличчя з соняшникової олії:

 • Візьміть трохи соняшникової олії Олійка Українська та підігрійте її до 38 градусів. Щоб перевірити температуру без градусника, необхідно опустити в підігріту олію палець, якщо Вам буде комфортно, ніби Ви в теплій ванні, то олія готова. Далі треба взяти марлю або щільний бинт, скласти в декілька разів. Промочить пов'язку в теплій соняшниковій олії і накладіть ці компреси на обличчя. Через 10-15 хвилин зніміть маску і м'яким ватним тампоном, змоченим в гарячій воді, протріть обличчя. Сполосніть обличчя прохолодною водою.
 • Візьміть 30 гр соняшникової олії Олійка Українська та стільки ж свіжого сиру. Перемішайте до однорідної консистенції і нанесіть на обличчя на 20-30 хвилин. Змийте теплою водою.
 • Змішайте соняшникову олію Олійка Українська та вівсяну муку (кількість інгредієнтів має бути рівним). Нанесіть отриману суміш на обличчя. Через 15 хвилин змийте теплою водою.

Користуйтеся такими масками періодично і про сухість шкіри можна забути. Але не забувайте, якщо у Вас алергія на який-небудь інгредієнт маски, варто утриматися від таких косметичних процедур.