• Зв'язатися з нами Ви можете

  Далі
 • Інформацію про нашу олію Ви можете побачити

  Далі
 • Про нашу компанію Ви можете побачити

  Далі

Полоскання порожнини рота соняшниковою олією.

Полоскання порожнини рота соняшниковою олією.

У ротовій порожнині збирається величезна кількість мікробів, які руйнують ясна і зуби, викликають неприємний запах і потрапляють в шлунково-кишковий тракт, викликаючи неприємні для будь-якої людини харчові розлади. Що ж робити в цій ситуації? Зрозуміло, що своєчасне відвідування стоматолога і гастроентеролога допоможуть вирішити значну кількість проблем. Але кожна людина має право допомогти своєму організму справитися з більшістю проблем. І тут прийде на допомогу народна медицина.

Наші бабусі завжди знали, як справлятися з більшістю проблем зі здоров'ям підручними засобами. Ще навчаючись у школі, вчителька з біології розповіла дієвий спосіб боротьби з неприємним запахом з рота. Цей спосіб допомагає навіть при застуді, тому що позбавляє від величезної кількості мікробів. Соняшникова олія прийшла на допомогу в боротьбі з небажаними мікроорганізмами. Чим же соняшникова олія може допомогти? Олія має хороші абсорбуючі властивості. Саме ці здібності допомагають позбутися неприємного запаху, поліпшити голос і знизити чутливість зубів.

Яким чином проводити процедуру?

 • Необхідно взяти всього одну столову ложку соняшникової олії. Цього обсягу буде достатньо для абсорбції, але при цьому воно дозволить провести полоскання ротової порожнини.
 • Полоскати рот необхідно протягом 15-20 хвилин.
 • Насамперед соняшникова олія почне пінитися. Це нормально і лякатися такого не варто.
 • Коли олія стане більш рідкою після спінювання, її необхідно виплюнути. Якщо при цьому олія стала білою, то все зроблено правильно, якщо її колір скоріш жовтий, то процедуру необхідно повторити. Ні в якому разі не ковтайте відпрацьоване масло, так як це може призвести до сильного отруєння тими мікробами, які соняшникова олія ввібрала .
 • Після полоскання рота соняшниковою олією необхідно добре прополоскати ротову порожнину злегка підсоленою водою.

Таку процедуру краще всього повторювати два рази на день. Вже після третього разу Ви помітите результат. До речі, такий спосіб дезінфекції ротової порожнини часто застосовуються в аюрвердічному вченні. Вживайте якісну соняшникову олію Олійку Українську та будьте здорові.