• Зв'язатися з нами Ви можете

  Далі
 • Інформацію про нашу олію Ви можете побачити

  Далі
 • Про нашу компанію Ви можете побачити

  Далі

Переваги соняшникової олії перед оливковою олією.

Кожна людина, яка піклується про своє здоров'я, багато чула про користь рослинних олій. Багато хто вважає, що оливкова олія краще, ніж соняшникова олія. Напевно і Ви багато разів про це чули. Але чи це так?

Одного разу натрапивши на інформацію від греків про те, що оливкова олія прискорює старіння шкіри, постало питання: чому ж оливкова олія така популярна? Не подумайте, ця стаття не є чорним піаром оливкової олії. Вона дійсно корисна для людини, адже в ній міститься колосальна кількість вітаміну К. А це означає що для людини, у якій погане згортання крові саме оливкова олія буде пріоритетною. Але все ж дослідивши різні наукові статті можна зробити висновок що саме соняшникова олія є кращим для харчування, особливо для нас.

Давайте проведемо порівняння оливкової олії і соняшникової олії за декількома пунктами:

 • Калорійність. Цей пункт давно став важливим для сучасної людини. Всі ми стежимо за харчуванням, боїмося поправитися або схуднути. Через швидкий ритм життя нам необхідна енергія. Калорійність оливкової олії становить 900 ккал/100 грам, а калорійність соняшникової олії 899 ккал/100 грам . Ця різниця не є істотною, тому даний аспект при виборі олії враховувати не варто.
 • Вітаміни. Якщо Вам не до вподоби споживання синтезованих аптечних вітамінів, і Ви хочете отримувати вітаміни з їжі, то цей аспект варто враховувати при виборі олії. В оливковій олії набагато більше вітаміну К, але якщо у Вас хороше згортання крові, то цей вітамін Вам ні до чого. А ось соняшникова олія містить в рази більше вітаміну Е. Саме цей вітамін називають вітаміном молодості, так як він перешкоджає старінню. Для людей, які люблять золотистий колір шкіри і не відмовляють собі в засмазі вітамін Е просто необхідний.
 • Насичені жири. Це ті жири, які не бажані для організму. Вони створюють сприятливу атмосферу для накопичення холестерину, а це в свою чергу призводить до закупорки судин. В оливковій олії в рази більше насичених жирів.
 • Ненасичені жири. Цей вид жирів кращий для організму. Вони нормалізують рівень холестерину в крові і корисні для здоров'я людини. У соняшниковій олії на 3 грами більше ненасичених жирів на 100 грам ніж в оливковій.

Тобто виходить, що соняшникова олія більш корисна для людини, ніж оливкова. Так чому ж оливкова олія вважається кращою? Мабуть вся справа в добре продуманій рекламі. Адже оливкова олія має більш високу ціну і привозиться з-за кордону, а значить його продаж вигідніший для підприємців, а ось аромат і смак має специфічний.