• Зв'язатися з нами Ви можете

    Далі
  • Інформацію про нашу олію Ви можете побачити

    Далі
  • Про нашу компанію Ви можете побачити

    Далі

Компанія "Олійка Українська"

Знаєте у чому плюс нашої компанії? Це те, що ми ще досить молоді, але вже й володіємо нескромним досвідом. Саме тому ми використовуємо найсучасніші технології, новітні наукові розробки і саме ті традиційні методи, які приносять найбільш корисний результат. Ми дбаємо насамперед про те, щоб на Ваш стіл надходила тільки високоякісна продукція.

Ми дорожимо кожним клієнтом, тому наші висококваліфіковані фахівці проводять ретельне дослідження якості продукції на кожному етапі виготовлення Олійки Української. Ми перевіряємо олію від якості насіння, завдяки новітній техніці в нашу соняшникову олію не потрапить жене зіпсоване насіння. А закінчуємо перевірку розливом по пляшках, де одна пляшка олії не буде обділена увагою наших фахівців. Кожна партія олії проходить експертизу в Українському науково-дослідному інституті олій та жирів УААН, а це дає гарантію якості продукції «Олійка Українська».

Купуючи продукцію Олійка Українська, Ви купуєте високоякісну олію, яка назавжди займе гідне місце у приготуванні смачних кулінарних шедеврів.